+420 412 519 860 | freestylesalon@seznam.cz
Kadeřnický salon - Freestyle

FAQ Často kladené otázky

V našem salonu nabízíme klasické kadeřnické služby (dámské, pánské a dětské), dále kosmetické služby a manikúru - prodlužování řas, trvalá na řasy.

Ano. Každou středu a neděli poskytujeme na kadeřnické služby pro dámy 20% slevu a pro pány je u nás každý 10. střih zdarma. V oblasti kosmetiky mají naši zákazníci každou středu 10% slevu na kosmetické služby a na ošetření ONETEC + IPL slevu 50%. Navštívíte-li naše turbosolarium, máte u nás každou 10. návštěvu zdarma.

Nabízíme také dárkové poukazy.

Ano, v OC PIVOVAR máme také připraven bezbariérový mycí box.

Ano, máme otevřeno denně od 08:00 - 20:00h.

Ano, ale objednaní mají přednost.

Používáme kvalitní vlasovou kosmetiku MATRIX, BIOLAGE a LÓREÁL a v oblasti kosmetiky pracujeme s pleťovou kosmetikou - ALISSA BEAUTE a BIOLINE.

Ano, nabízíme k prodeji jak vlasovou, tak pleťovou kosmetiku.

Používáme americkou kosmetiku MATRIX, která obsahuje pečující komplex s ceramidovým a jojobovým olejem se širokou škálou odstínů.

Ne, místo přelivových barev nabízíme barvy regenerační. Tyto barvy obsahují cera - oil complex a vyrovnávají poréznost vlasu, uhlazují ho a vlasům dodávají lesk.

Ano, stále sledujeme nové moderní styly a účesy a naše kadeřnice i kosmetičky se neustále proškolují na nové trendy.

Cena se pohybuje cca od 350 Kč (mytí + regenerace + střih + foukaná).

Naše šikovné kadeřnice umí i kreativní střihy. Určitě vyhovíme všem.

Nabízíme revoluční keratinové ošetření od BIOLAGE, který navrátí vlasům krásu, lesk a perfektní hebkost na dotek. Dále dle typu vlasů a vlasové pokožky ceramidové ampule, také tzv. vlasový botox od  LÓRÉALU.

Máte-li jemné vlasy bez objemu, pak je pro vás vhodná objemová řada ,, VOLUME BLOOM", ceramidová ampule od BIOLAGE, šampon, condicioner a tužidlo ve spreji s následnou domácí péčí. Více vám poradíme v našem kadeřnickém salonu.

Na suché konečky doporučujeme hydratační péči. Pro jemné vlasy je vhodný olej od BIOLAGE – Tamanu a na všechny ostatní typy vlasů olej Moringa rovněž od BIOLAGE. Dobrou zkušenost máme i s olejovou řadou od LÓRÉAL.

Návštěvu našeho kadeřnického salonu. Pro slabé a zničené vlasy nabízíme ozdravné metody LITE – RAM, KERATIN COCTAIL, VLASOVÝ BOTOX a HLOUBKOVÉ MASÁŽE. Vaše vlasy zase dáme do pořádku.

Pro dlouhotrvající efekt je vhodná metoda RLIZZ KERATIN – jedná se o ošetření pro narovnávání a omlazení vlasů, kterým zajistí oživení a zjemnění bez nežádoucích vedlejších účinků. Krátkodobý efekt zaručí parní žehlička.

Ano, prodlužování vlasů provádíme v kadeřnickém salonu OC PIVOVAR. Objednáváme různé typy vlasů evropské, asijské, turecké atd. S výběrem vhodného typu vlasů pomůžeme.

U nás nabízíme aplikace ceramidových ampulí proti padání vlasů a následná doporučená domácí péče.

Doporučíme kompletní péči na padání vlasů - ampule + šampon od BIOLAGE a následná doporučená domácí péče. Vlasovou kosmetiku proti lupům dostanete v našem salonu.

Ano, rasta copánky, francouzské copánky.

Ano, prodlužování řas provádíme.

Ano, provádíme tetování obočí, očních linek a rtů.

Doba jeho trvání je závislá na tom, jaký máte typ pleti, jak často se vám pokožka mění, jak hodně se potíte i na tom, kolik je vám let. Nelze tedy jednoznačně odpovědět, rozmezí je od 2 - 5let.

Ne není, tetované místo před aplikací umrtvíme lokálním anestetikem.