+420 412 519 860 | freestylesalon@seznam.cz
Kadeřnický salon - Freestyle

Kadeřnický salon FreestyleNovinky


Náš salon pro vás připravil spouty novinek

14.05.2018

Máme pro vás nové služby jako BOND, PRO FIBER, BALAYAGE, BARBER STŘIHY(nutné se předem odjednat)

Hledáme posily do našeho týmu

01.01.2023

Hledáme posily do našeho týmu na pozici kadeřník - kadeřnice, velice dobré platové ohodnocení, práce na turnusové směny

Prodlužování vlasů metodou GREAT LENGTHS

16.01.2016

Provádíme prodlužování vlasů nejmodernější metodou GREAT LENGTHS.

číst dále »

V našem salonu zázrak jménem OLAPLEX

29.10.2015

V našem salonu nabízíme zázrak jménem OLAPLEX, který při radikálním zesvětlení ochrání vaše vlasy a dokonce je udělá silnější, zdravější a vaše barva déle vydrží. Svěřte své vlasy do rukou odborníků!

OLAPLEX číst dále »

Freestyle na youtube


Freestyle color graphic

Spojte se s námi na facebookuDárkové poukazy


Slevy se nesčítají! Děkujeme za pochopení.


Partnerské webyRedostav

BEAUTY DAY


V našem salonu opět proběhly Proměny 3 žen, které se této akce zúčastnily v rámci BEAUTY DAY, kdy pořadatelem byl OC Pivovar. Všechny byly v jiné věkové kategorii, za což jsme byli velice rádi, protože jsme mohli ukázat, že žena může být krásná v každém věku. Dámy Lenka, Jana a Jaroslava byly do Proměny vybrány odbornou porotou OC Pivovar.

Paní Lenka

Je ve věku 50 let maminkou 3 dospělých dětí a babičkou 2 vnoučat. Převážnou část života nosila dlouhé, tmavé vlasy, a tak chtěla zkusit nějakou změnu. První proměny se jí velice líbily, proto když se o dalších dozvěděla její dcera, ihned jí přihlásila, čímž udělala své mamince obrovskou radost. Přála si zanechat delší vlasy, a tak jí kadeřnice Eva zastřihla pouze konečky o cca 5 cm. Barvu použila tmavě hnědou, kdy konce stáhla color grafikem a obarvila na červeno. Ustřihla ofinku a vzhledem k velmi suchým a zničeným vlasům použila kondicionér na oživení. I když si líčení Lenka představovala výraznější, na denní nošení se jí líbilo. Ona sama tvrdí, že proměna se jí velice líbila a finální výsledek měl velký úspěch.

Paní Jana

Je jí 71 let a procovala ve školství. Kadeřníky navštívila ve svém životě pouze 2x a to za účel svatby. Jinak si vlasy dlouhá léta barvila, stříhala i upravovala sama. Proměny se jí vždy líbily, ale nikdy neměla odvahu se přihlásit. Tentokrát to udělala vlastně jen tak v legraci a ono to k její velké radosti vyšlo. Přišla k nám s velkými obavami, a tak se kadeřnice Petra snažila pouze o decentnější změnu. Vlasy měla hodně pevné, proto vmasírovala keratinové mléko, aby byly vlasy lesklejší a vyhlazenější. Také líčení zvolila kosmetička decentní a přirozenější. Paní Jana nakonec odcházela velice spokojená.

Paní Jaroslava

Již dlouho si přála změnit svůj účes a poradit s líčením, ale bohužel nebyl nikdo, kdo by jí s tím poradil. Proto se ve svých 35 letech přihlásila do proměny. Byla opakem vystrašené paní Jany a doslova prohlásila: „Dělejte si se mnou, co chcete!“ Odmítala pouze krátké vlasy. Paní měla žehličkou narovnané vlasy a dosti suché, byly také narušené nějakou barvou, a tak se kadeřnice Hanka po domluvě s Jaroslavou rozhodla pro regenerační barvu. Po té aplikovala color grafik s neutrálním tonerem, aby vlasy získaly krásné odlesky, které vypadají přirozeně. Kadeřnice střih částečně zanechala, pouze protenčila konce a sestřihla ofinu pro otevření obličeje a zúžení čela. Pro konečnou úpravu zvolila přirozený efekt plážových vln a pouze některé prameny upravila kulmou, neboť zjistila, že paní je přírodně kudrnatá. Líčení zvolila kosmetička vhodně k pleti. Jaroslava odcházela s nadšením a nenašla nic, co by se jí nelíbilo.

Závěrem

Všechny tři ženy byly nakonec velice spokojené, ať už přišly se strachem či odhodláním. Pokud si tedy nevíte rady s účesem či líčením, doporučujeme vám nechat si poradit odborníky. Nezáleží ani na věku ani na povolání, stačí mít chuť a odvahu svěřit se nám do rukou. Rádi vykouzlíme úsměv na tváři i vám.

Galerie proměn

Předchozí Beauty day


Kadeřnický salon Freestyle


Kadeřnický salon - Freestyle

Nechte se hýčkat v našem kadeřnickém salonu. Nabízíme profesionální kadeřnické služby na vysoké úrovni v našem salonu OC Pivovar. Čekají na vás profesionální kadeřnice, které se vám budou individuálně věnovat od výběru správného střihu, až po konečný styling vlasů. Samozřejmou součástí našich služeb je také poradenství, vysvětlíme vám, jak o vlasy správně pečovat U nás si odpočinete a budete se cítit skvěle.

Kadeřnický salon OC Pivovar má bezbariérový přístup. K dispozici máme speciální mycí box pro vozíčkáře, po celou naši návštěvu zůstává zákazník na svém vozíku.


Provádíme účesy pro všední den, večerní, svatební a veškeré společenské účesy


Nabízíme služby na vysoce profesionální úrovni. Provádíme účesy nejen pro všední dny, ale také pro zvláštní příležitosti – klasický střih, melír, barvení vlasů, trvalá ondulace, svatební účesy, extravagantní účesy a netradiční drdoly.

Klientům se snažíme vyjít maximálně vstříc a nabídnout takové možnosti a ošetření, aby od nás odcházeli odpočinutí a zcela spokojení se svým novým vzhledem. Naším přáním je, aby klienti po návštěvě u nás nejen dokonale vypadali, ale také aby se dobře cítili.

Své ratolesti můžete vzít klidně sebou a my jim vytvoříme slušivý sestřih. Naše kadeřnice to s dětmi umí.

Nezapomínáme ani na pány

Součástí našeho kadeřnictví je také pánské kadeřnictví. U nás se nemusíte objednávat, přijďte, nebudete dlouho čekat.

  • pánská kosmetika
  • pánské barvení (od značky Loreal - desetiminutové přelivy s velmi přirozenými odstíny...)
  • MANE - vlasový zesilovač ve spreji

V našem salonu nabízíme služby za příznivé ceny a máme pro naše zákazníky připraveny řadu slev a akcí.

Těšíme se na Vaši návštěvu!


Kadeřnictví


Dámské, pánské a dětské střihy, klasický střih, melír, barvení vlasů, trvalá ondulace, svatební účesy, prodlužování vlasů.

Kadeřnictví


Prodlužování vlasů


Principem prodlužování vlasů je přidávání vlasových pramínků pomocí tenkého mikrospoje do vlastních vlasů.

Prodlužování vlasů


Pánské kadeřnictví - holičství


Kompletní servis a maximální péče nabízí pánské kadeřnictví v našich salonech. Poskytneme vám současné trendy a styly jak v účesech, tak i v úpravě vousů.

Pánské kadeřnictví - holičství


Kadeřnický salon
OC Pivovar


Kadeřnický salon Freestyle

Dámské, pánské a dětské kadeřnictví

Vlasová kosmetika MATRIX, BIOLAGE, LOREAL

Prodlužování vlasů GREAT LENGTHS

OLAPLEX

Mycí mísa pro vozíčkáře

PO – NE: 9 - 20 hod.

 

Kadeřnický salon OC Pivovar